akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 90 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu 2021 Daťka
kombinovaná technika, koláž, asambláž, karton
v 60 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD E Brikcius 2020
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, deska
v 103 ✕ š 72,5 ✕ h 12 cm
Signatura: na rubu Krištof Kintera 2020
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, deska
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: UD monogram V. U.
kombinovaná technika, deska
v 40 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LN Ge Polo 2020, na rubu Ge Polo 2020
akryl, plátno
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD P. Horák 22, na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
olej, sololit
v 80 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Kroča 23. 10. 020
olej, sololit
v 122,5 ✕ š 69,5 cm
Signatura: LD Kroča 21
olej, sololit
v 61 ✕ š 35 cm
Signatura: UD 020 Kroča
akryl, plátno
v 140 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Grygar / 2020
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akryl, polyester, organza
v 165 ✕ š 140 ✕ h 6 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Jaromír Novotný 2020
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Václav Kočí, monogram VK 08.21
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textil, připínáčky
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Jiří David / 2022
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
v 121 ✕ š 100,5 cm
Signatura: na rubu Lukáš Miffek / 2021
kombinovaná technika, barevné tuše, inkoust, japonský rýžový papír na plátně
v 185,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: na rubu Petr Nikl 2021
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |