olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD F. Hála 1941
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960
olej, karton
v 19 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Hejl 43
v 57 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Lutobor 58
olej, lepenka
v 16 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN JTrnka 42
olej, lepenka
v 21,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu Ota Bubeníček
olej, lepenka
v 28 ✕ š 33 cm
Signatura: PD P. Hromnický 1947
olej, plátno
v 116 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 42,5 ✕ š 88 cm
Signatura: LN Emil Filla 48.
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 42 cm
Signatura: LN Jan Bauch 41, na rubu Jan Bauch 1941
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, lepenka
v 19 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Matal 1948
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, karton na sololitu
v 26 ✕ š 34 cm
Signatura: PD F. Gross 49
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, tuš
v 35 ✕ š 29 cm
Signatura: LD Milada Marešová / 1948
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PN Fremund 51, na rubu Fremund 51
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
v 47 ✕ š 80 cm
Signatura: PD J. Šíma, na rubu Sima
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
v 130 ✕ š 162 cm
Signatura: UD J. Kotík 58. X
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, tempera, sololit
v 60 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 60
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
tisková matrice, kombinovaná technika, koláž, lak, karton na desce
v 54,5 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1960
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, papír, plátno
v 120 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Čalkovský 60, na rubu na štítku Antonín Čalkovský
olej, lepenka
v 34 ✕ š 47 cm
Signatura: LD Fišárek 49
olej, plátno
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: LD Foltýn 59
kombinovaná technika, olej, tempera, masonit
v 57 ✕ š 36 cm
Signatura: LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, karton
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: PN Tikal 58
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |