olej, karton
v 45,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Foltýn 1942-43
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 52 ✕ š 38 cm
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, karton
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Balžíček, na rubu Oldřich Blažíček / 1944
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 22 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jambor 58
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
v 29,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Jambor 1949
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, kvaš, karton
v 27 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Marešová 1952
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, sololit
v 40 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PN R. Wiesner 56
olej, plátno
Signatura: LD Jan Bauch 1958
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Krejčí Fr. 40, na rubu 1939
olej, plátno
v 47 ✕ š 56 cm
Signatura: LD P. Kotík 44
akvarel, karton
v 40 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Jan Slavíček / 1950
olej, plátno
v 93,5 ✕ š 98 cm
Signatura: LD monogram AP
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 31,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 48
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, plátno
v 45,5 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD J. Šíma, UD 1955
Vyvolávací cena: | 1 300 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. Šíma 60, na rubu J. Šíma - 60
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: LN Jan Bauch 1960
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
v 64 ✕ š 92 cm
Signatura: LD K. Linhart 60., na rubu na štítku K. Linhart / 1960
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, lité barvy, vrypy, plátno
v 80 ✕ š 64 cm
Signatura: LD monogram OE 60, na rubu Eduard Ovčáček 1959
olej, plátno
v 45 ✕ š 55,5 cm
Signatura: LD Lucie Klímová
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 39 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Tichý 41
olej, plátno
v 47 ✕ š 56 cm
Signatura: LD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
v 44 ✕ š 30 cm
Signatura: PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |