olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Váchal
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
v 110 ✕ š 127,5 cm
Signatura: LD J. Obrovský 1909
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 18 cm
Signatura: LD monogram E. F.
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
olej, plátno
v 88 ✕ š 69 cm
Signatura: LD O. Kubin, na rubu na štítku O. Kubin
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
olej, olejová tempera, plátno
v 40 ✕ š 48 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1917
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akvarel
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD LSperk 1916
1903
olej, plátno
95 x 110 cm
Signatura: sign. PD F. Šimon 1903
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |