olej, plátno
v 40 ✕ š 60 cm
Signatura: LD Chittussi
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
v 194 ✕ š 150 cm
Signatura: LD monogram VH 1897
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
olej, lepenka
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Král
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 62,5 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1932
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kolem 1908
olej, lepenka
v 74 ✕ š 56 cm
Signatura: LD monogram AP, na rubu Antonín Procházka
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
v 53 ✕ š 67 cm
Signatura: PD Piskač
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
v 93 ✕ š 73 cm
Signatura: PD V. Špála 29
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Kars 34
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
v 38 ✕ š 38 cm
Signatura: PN E. A. Longen 1928
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
tempera, dřevěná deska
v 27,5 ✕ š 40,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 81 cm
Signatura: PD V. Špála 35, na rubu na blindrámu V. Špála
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 45 cm
Signatura: LD F. Malý 32
olej, plátno
v 66 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Štyrský 1937
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Marešová 1932
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, karton, lepenka
v 63 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Procházková 31, na rubu na lepence Lin Procházková / 1931
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 76,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Villi Nowak
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: LD V. Tittelbach
olej, karton
v 45,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 59 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Feigl
olej, plátno
v 65 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Foltýn 1942-43
olej, plátno
v 109 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ladislav Sutnar 1963
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
v 52 ✕ š 38 cm
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |