olej, lepenka
v 38 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD A. Eckart 1904
olej, plátno
v 39,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Kaván
olej, plátno
v 40 ✕ š 54 cm
Signatura: LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, jedlová deska
v 38,8 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PN Jan Zerzavý 1912
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
olej, karton
v 25 ✕ š 33 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu 1918 / Ota Bubeníček