kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
olej, malířská lepenka
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: PD 1963 F. Hořava
olej, lepenka
v 29,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PN F. Hořava
olej, sololit
v 32 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD Jan Jílek 61
olej, překližka
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD J. Jílek 43
olej, plátno
v 73 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Jan Jílek 48
olej, překližka
v 32 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan Jílek 58
olej, plátno
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD M. Krasický
olej, lepenka
olej, plátno
v 30 ✕ š 56 cm
Signatura: LD Al. Fišárek
olej, lepenka
v 39 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 21
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
olej, deska
v 20 ✕ š 27 cm
olej, deska
v 39,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan 1993
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PN Hejna 77
olej, plech
v 34 ✕ š 26 cm
olej, plátno
v 36,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Havelka
kombinovaná technika, karton, plátno
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan / 1973
9 × nástěnný objekt, akryl, voskový a pryskyřičný lak, dřevo
80 × 120 / 340 × 130 cm
Signatura: 8 × na rubu monogram J. K.
v 57,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Tomáš Bím 83.
v 30 ✕ š 58 cm
Signatura: PD V. Hložník 78
olej, karton
v 32,5 ✕ š 44 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald /76, 1. V. 76
kombinovaná technika, tempera, lak, lazura
v 71 ✕ š 55 cm
Signatura: PD monogram EJ 1967, Janošková, na rubu Eva Janošková
kombinovaná technika, uhel, karton
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD J. Šíma 60