2015
akryl, plátno (barvy i lak s UV filtrem: Lascaux)
120 x 150 cm
Signatura: sign. PD zestrany na plátně Petr Kvíčala, monogram 2015, na rubu monogram 2015
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
2005
akryl, plátno
30 x 45 cm
Signatura: na rubu P. Ru, na blindrámu 15. 7. 05.
34 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram JV