olej, plátno na lepence
31,5 x 36,8 cm
Signatura: sign. LD monogram JS
enkaustika, textilie na desce
58 x 52 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
olej, lité laky, karton
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1973-1975
55 x 40 cm
Signatura: na rubu M. Knížák 73-5