olej, lepenka
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Lederer
olej, lepenka
v 18,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Lederer
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD V. Kozák
kombinovaná technika, lepenka
v 38,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD nečitelná
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: LD Rožánek
v 27,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD V. Rožánek
barevný pastel, karton
v 43 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD B Horník
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
60. léta 20. stol.
kombinovaná technika, karton, deska
v 43,5 ✕ š 31 cm
kombinovaná technika, asambláž, kámen
v 27 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Vaňura 2005
olej, lepenka
v 61 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Blatná 1903, později: Viktor Stretti 10. II. 1957 s dedikací
kombinovaná technika, olej, plátno
v 30,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD monogram H 06, na rubu autorské razítko
olej, lepenka
v 47 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Vaňura 66
kombinovaná technika, malba, koláž, sololit
v 59,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Vaňura 2008
kombinovaná technika, asambláž, kresba
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
kombinovaná technika, asambláž, geoda
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Vaňura 2005
olej, koláž, textilie, lepenka
v 50 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PN Bělocvětov 63
olej, lepenka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Jar Kunc
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 69 cm
v 30 ✕ š 35 cm
Signatura: PD monogram H 05, na rubu autorské razítko
olej, lsololit
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Bělocvětov, PN 61
kombinovaná technika, asambláž
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
olej, plátno
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: UD Fero Lipták