pastelový pigment, frotáž
41,5 x 30 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová
2002
vrstvený papír, frotáž, proškrabávaná kresba, perforace
36 x 32 cm
Signatura: PD A Šimotová 2002
10 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD F. Kotvald
akvarel, běloba
19,5 x 29 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt. Sedláček 69
olej, překližka
17,5 x 27 cm
Signatura: PD Rabas 31
olej, plátno
139 x 110 cm
Signatura: neznačeno