37 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Hella Guth 53, na rubu Hella Guth
asambláž, koláž
75,5 x 80,5 cm
Signatura: na rubu Karel Trinkewitz
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: LD V. Tittelbach
2004
kombinovaná technika, olej, lepenka
44 x 34 cm
Signatura: D 2004 Načeradský
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 36
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 99,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1974/1996/2003
olej, akryl, tužka, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Dalibor Chatrný
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1973
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
olej, malířská lepenka
65,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2009 / 2010
akryl, plátno
60 x 50 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Mudroch 09
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: LD Endre Nemes 58
olej, lepenka
37 x 55 cm
Signatura: PN Mertlík 43
olej, plátno
55,5 x 68,5 cm
Signatura: PD C. Markó
1968-1972
akryl, plátno
180 x 220 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1968-72
kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska
52 x 54,5 cm
Signatura: na rubu Pavla Mautnerová 1979
akvarel, ruční papír kašírovaný na plátně
66 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1903
olej, plátno
95 x 110 cm
Signatura: sign. PD F. Šimon 1903
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 96 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, tuš, dřevo
110 x 150 cm
Signatura: PD I. Vožniaková 1998
kombinovaná technika, olej, deska
50,5 x 40,5 cm
Signatura: UD monogram V. U.
olej, plátno
71 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Černý Š
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |