2000
olej, plátno na lepence
41 x 33 cm
Signatura: D V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
kresba uhlem, karton
51 x 68 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
48 x 62 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, překližka
13,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
100 x 161 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. LD Jan Smetana 88, na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
145,5 x 97 cm
Signatura: sign. LD K. Holan
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1957
41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62
akryl, plátno
165 x 231 cm
Signatura: sign. LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
2014
kombinovaná technika, olej, karton, dřevo, plechy
54 x 76,5 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2014
1990-1991
olej, pletivo, sololit
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 90-91, na rubu 90-91 M. Rittstein
olej, plátno
54 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957