lept, autorský tisk, II. stav 9/28
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Jiří Brázda 91
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M. Erazim 94
barevný lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Jan Kavan 94
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Anna Khunová
barevná litografie
27 x 19 cm
Signatura: LD K Beneš 95
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Janíček 94
barevná litografie
18 x 13 cm
Signatura: UD K. Vysušil
tisk, plastová fólie
120 x 50 cm
Signatura: LU Mlynárčik, LD 1994
barevná serigrafie, ofset 13/40
100 x 70 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora 1985
litografie
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mucha, LD Mucha 1919 v tisku
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, LD monogram EF v tisku
tisk
17 x 15,5 cm
Signatura: na rubu monogram S. K.
kombinovaná grafiká technika, 35/40
97 x 74 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
lept 32/199
22 x 29,5 cm
Signatura: PD A. Odehnal
lept 14/14
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Hadlač 79
lept 16/16
16 x 11 cm
Signatura: PD Hadlač 79