olej, plátno
v 87 ✕ š 71 cm
Signatura: LN značka, na rubu Eichler 79
olej, plátno
v 8 ✕ š 58,5 cm
Signatura: LD J. Koudelka
olej, karton
v 40 ✕ š 59 cm
Signatura: PD nečitelná
olej, sololit
v 41 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 89, na rubu Ota Janeček 89
olej, sololit
v 30 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1996
olej, plátno
v 39 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Krejča 89
akryl, vrypy, plátno
v 100 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec / 2006
kombinovaná technika, sololit
v 47 ✕ š 49 cm
Signatura: PD F. Gross
kombinovaná technika, plátno
v 99 ✕ š 99 cm
Signatura: PD Bielecki 65, na rubu Bielecki 1965
kombinovaná technika, olej, plátno
v 93 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu na blilndrámu Piesen 1959
olej, plátno
v 45 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Liesler 40
v 17,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Milada Marešová
olej, lepenka
v 85 ✕ š 71 cm
Signatura: PD monogram AP
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PD C. Markó
kvaš
v 20 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 64 (tužkou), monogram J. K. na rubu
olej, překližka
v 34,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD J Veris 26
olej, lepenka
v 42 ✕ š 38 cm
Signatura: LD Přemysl Pitřík
olej, lepenka
v 33,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD G. Repin
olej, plátno
v 41 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Jiroudek 44
olej, lepenka
v 55,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PN Fr Kocourek
olej, plátno
v 46 ✕ š 65 cm
Signatura: PN V. Hejna 63
olej, lepenka
v 29 ✕ š 24 cm
Signatura: LD B Jaroněk, na rubu lepenky B Jaroněk
olej, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: PN 61 Sedlma... (částečně nečitelná)
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD B. Hollstadler 50