olej, plátno
100 x 161 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62