1974/1996/2003
olej, akryl, tužka, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Dalibor Chatrný
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1973
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
1968-1972
akryl, plátno
180 x 220 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1968-72
kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska
52 x 54,5 cm
Signatura: na rubu Pavla Mautnerová 1979
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |