kombinovaná technika, fotogram
58 x 47,5 cm
Signatura: UD J Mal. T. 67, na rubu Jaroslav Malina / 1967
kresba tuší, běloba
26 x 26 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 1.-2.VIII.1978
reliéfní tisk
38 x 53,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
asambláž, objekt
32,5 x 36 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček / 1963
kresba tužkou, tuš, pastel
42 x 38,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79
grafický list
12 x 9 cm
Signatura: PD D Štormová 67
1974/1996/2003
olej, akryl, tužka, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Dalibor Chatrný
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1973
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
objekt, potištěný igelit, kovový rám
55 x 57 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wojnar 1973
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, roztržený papír
29 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 77
asambláž, olej, dřevěné desky
21 x 14 cm
Signatura: UN monogram M 71
kombinovaná grafická technika 7/70
63 x 91,5 cm
Signatura: UD Anderle 76
akvarel, kresba perem
43 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 68
lept 2/50
23,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 70
frotáž, grafit
40 x 64 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
1968-1972
akryl, plátno
180 x 220 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1968-72
kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska
52 x 54,5 cm
Signatura: na rubu Pavla Mautnerová 1979
15 x 7,5 cm
Signatura: PD 1970 N. Synec
13,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Severová, LD 1970
1972/1973
9 x zinkografie 31/40
9 ks 24 x 16 cm
Signatura: 9 x PD monogram ZS, Z. Sion (72) v tisku
barevná serigrafie
38 x 30 cm
Signatura: PD Eduard Halberštát
barevný ofset
48 x 33,5 cm
Signatura: PD Daniel Fischer
barevná litografie
31 x 40 cm
Signatura: PD Sendlerová Eva
27,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd