barevný pastel
20,5 x 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1986
kresba tužkou, pastel
21 x 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1985
barevný pastel
24,5 x 34 cm
Signatura: PD Belohradský 1997
koláž, kresba tužkou, perem, ruční papír
52,5 x 38,5 cm
Signatura: PD J Králík 95
olej, plátno
55,5 x 99,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 2/10
53 x 74 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1986
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
kombinovaná technika, akvarel, pastel, ruční papír
60,5 x 42 cm
Signatura: PD Malina 86
tisk
60 x 55 cm
Signatura: uprotřed Havrilla 17. 10. 1987
barevný ofset, autorský tisk, karton
79 x 63,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 58
frotáž, grafit
40 x 64 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, tuš, dřevo
110 x 150 cm
Signatura: PD I. Vožniaková 1998
tempera, tužka, karton
52 x 72 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 1. - 29. 11. 84