lept, autorský tisk, II. stav 9/28
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Jiří Brázda 91
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M. Erazim 94
barevný lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Jan Kavan 94
barevná litografie
27 x 19 cm
Signatura: LD K Beneš 95
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Janíček 94
2000
olej, plátno na lepence
41 x 33 cm
Signatura: D V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
tisk, plastová fólie
120 x 50 cm
Signatura: LU Mlynárčik, LD 1994
barevná serigrafie, ofset 13/40
100 x 70 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora 1985
kresba tuší, ruční papír
18 x 14 cm
Signatura: PD M. P. 1987, na rubu M. Palla
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. LD Jan Smetana 88, na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná litografie, malba 42/150, papír na kartonu
70,5 x 101 cm
Signatura: PD Hermann Nitsch
kresba tuší, běloba, karton
31 x 26 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80 / 9.12.
akryl, email, plátno
135 x 93 cm
Signatura: sign. na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, plátno
165 x 231 cm
Signatura: sign. LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
1990-1991
olej, pletivo, sololit
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 90-91, na rubu 90-91 M. Rittstein