2000
olej, plátno na lepence
41 x 33 cm
Signatura: D V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
2014
kombinovaná technika, olej, karton, dřevo, plechy
54 x 76,5 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2014
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |