kombinovaná technika, pastel, tužka
v 27 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Richard Wojnar 15
kombinovaná technika, akvarel, pastel, tužka
v 37 ✕ š 56 cm
barevná serigrafie 20/24
v 48 ✕ š 48 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 2017
v 40,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Franta 2014
v 23,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PN Faltýnek 00
kombinovaná technika, plátno
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Knotek MMI, na rubu 2 x Aleš Knotek 2001
barevná litografie 41/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
litografie 12/30
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Tomáš Císařovský 2019
barevná litografie 20/109
v 32,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 2018
barevná litografie 45/100
v 59 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Soumar Jan 2020
barevná litografie 65/100
v 69,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Konvička 19
barevná litografie 61/100
v 69,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Konvička 19
barevná litografie 109/117
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 2018
barevná litografie 25/100
v 47 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2018
barevná litografie 4/105
v 65 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD R. Franta 2020
barevná litografie 40/90
v 32 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Jiří Sllíva
barevná litografie 33/80
v 41,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 87/101
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: PD R. Franta 2017
barevná litografie 30/100
v 32 ✕ š 47 cm
barevná litografie 10/109
v 32 ✕ š 47,5 cm
barevná litografie 4/50
v 70 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Lu J. Skřivánková 2020
barevná litografie 8/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 38/75
v 66 ✕ š 95,5 cm
Signatura: PD 01. 10. 2020 Michal Rapant
barevná litografie 66/100
v 56,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17