bronzová plastika 3/7
v 78,5 cm
Signatura: ze strany na plintě M. Gabriel 1986–89–2002
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, akryl, deska
v 62 ✕ š 62 cm
Signatura: na rubu na štítku Wojnar 2010
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu monogram ZK / 2013
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, pigmenty, plátno
v 150 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu Jakub Špaňhel 2015
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, deska
Signatura: na rubu Vladimír Houdek
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu D. Běhal 2015
pastel, papír
v 19 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Pad 2011
barevná serigrafie 20/75
v 46,5 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Adéla Matasová 2008
barevná serigrafie 60/100
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Kopecký 010
serigrafie 78/100
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: PD J. Lindovský 2010
barevná serigrafie 1/50
v 59,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD J Stein
barevná serigrafie 21/50
v 59,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD J Stein
barevná serigrafie 42/50
v 59,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD J Stein
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: UD L. Kuklík 2020
2 x suchá jehla 22/50
15,5 x 9 / 13,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Eva Kubínová, Lhotský
barevný lept, autorský tisk
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: UD L. Kuklík
barevná serigrafie, serigrafie, papír na papíru
9,5 x 8,5 / 7 x 7 cm
Signatura: 2 x PD monogram R. K. na podkladu
polychromovaná dřevěná plastika
v 28,5 cm
Signatura: zespodu V. Preclík 2007
akvarel, kvaš
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
počítačová grafika, autorský tisk
v 25,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
sprej
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu 2011 Zbyšek Kulvait
kresba tuší, ruční papír
v 29,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD D. Chládek 3. 3. 03
tuš, otisky prstů, hedvábný papír
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Eva Prokopcová 2003
v 29,5 ✕ š 21 cm