olej, koláž, plátno
v 150 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jetela 2018
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, plátno
v 120 ✕ š 115 cm
Signatura: PD Mühlbauer 2005, na rubu Pavel Mühlbauer / 2005
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
akryl, plátno
v 32 ✕ š 59 cm
Signatura: PD ze strany Petr Kvíčala monogram PK / 2017, na rubu monogram PK / 2017
olej, plátno
v 100 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Besta 16
plastika, kamenina, dráty
v 49 ✕ š 39 ✕ h 16 cm
Signatura: zespodu Viková 2007
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
bronzová plastika 1/5
v 17 cm
Signatura: zespodu Gabriel 2011
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
počítačová grafika, digitální tisk 125/200
v 25 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Jankovič
digitální tisk 30/60
v 25,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Jankovič
počítačová grafika, digitální tisk 91/100
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Jankovič
5 x různé techniky 34/40
12 x 10 / 22,5 x 15,5 cm
Signatura: 5 x D různě
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 2000
zlacený reliéfní tisk
v 18,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
kombinovaná technika, opticko-kinetický objekt 20/50
v 42 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu na štítku M. Morandini
papírotisk, materiálový tisk, autorský tisk
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Boška, UD 2006
barevná litografie 80/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Singer 09
digitální tisk
v 24,5 ✕ š 2 cm
Signatura: PD 13.2./11. P. Ru
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu JIří Valoch 2002
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
kombinovaná technika, stříkaná barva
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2000
v 42 ✕ š 29,5 cm
papír
v 41,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Wojnar 2002
pastel, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Jiří Slíva, LD Slíva 08 v tisku