kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
lept 8/100
v 8,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Hísek 2012
barevná litografie 45/80
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Marina Richter 2017
kresba perem, barevné tuše, karton, plech
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Jun 07, na rubu Jiří Jun / 2007
Cena: | 13 600 Kč |
kombinovaná technika, grafit
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD 11. 12. 010 M. Šnajdr
v 15,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
kombinovaná technika, papír na kartonu
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: D Mirek Kaufman 2016
suchá jehla 33/100
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Tomáš Hřivnáč 2012
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UN Singer 09
asambláž, deska
v 103 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu Krištof Kintera 2017
6× barevná serigrafie (12/40, 30/40, 30/50, 30/40, 30/50, 13/50)
75 × 56 / 30 × 23,5 cm
Signatura: 6× na rubu K. Malich (2007, 2008)
barevný linoryt 3/20
v 16,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD M. Houra 2001
akryl, plátno
v 80 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Basjuk Kvilda 2014, Basjuk 14. a autorské razítko
akryl, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jan Vytiska 2013
kombinovaná technika, tisk
v 42 ✕ š 56 cm
Signatura: UD R. Fila 2000
akryl, tisk
v 42 ✕ š 56 cm
Signatura: UD R. Fila 2000
akryl, tisk
v 69 ✕ š 49 cm
Signatura: PD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, ofset
v 63,5 ✕ š 45 cm
Signatura: UD R. Fila 08
akryl, tisk
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: LD R. Fila 03
akryl, tisk
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: LD R. Fila 03
akryl, ofset
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: UD R. Fila 08