akryl, ofset
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: UD R. Fila 08
v 16 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD H. Tesařová 03
suchá jehla 15/60
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Tomáš Hřivnáč 2017
suchá jehla 15/60
v 13 ✕ š 9,5 cm
suchá jehla 15/60
v 13 ✕ š 10 cm
suchá jehla 15/60
v 13 ✕ š 10 cm
barevný linoryt 14/48
v 13,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Lešňovská 2020
slonovina verbatim - 3D tisk
v 11,5 cm
Signatura: na plintě monogram H. 2007 - 2023, zespodu monogram H. 23
akryl, sololit
v 24,5 ✕ š 32 cm
Signatura: na rubu Václav Mandelík 2011
barevná serigrafie 38/50
v 84,5 ✕ š 84,5 cm
Signatura: UD Sýkora 2004
autorská reprodukce koláže, barevný tisk
v 118 ✕ š 86 cm
Signatura: LU Ida Saudková
v 105 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Ida Saudková
v 118 ✕ š 83 cm
Signatura: PU Ida Saudková
v 105 ✕ š 89 cm
Signatura: PD Ida Saudková
v 104 ✕ š 89 cm
Signatura: LU Ida Saudková
kombinovaná technika, tempera, akvarel, papír
v 44 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Malina 2000
uhel, akvarel, ruční papír
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Jedlička 2016, na rubu Petr Jedlička 2016
barevný pastel, ruční papír
v 45 ✕ š 57,5 cm
litografie 57/100
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Válová 05
6 x barevná litografie, autorský tisk
v 9 ✕ š 13 cm
Signatura: 6 x Ivana Lomová / 2018
barevná serigrafie 24/35
v 45 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Vyhnánek 2017
kombinovaná technika, akvarel, tužka, ruční papír
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Dlouhý 2003 s dedikací
vernis mou 68/100
v 20,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Dlouhý 2001
barevná serigrafie 30/70
v 21,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Boris Jirků 2003