barevná litografie 34/75
v 50 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Rapant 2018
barevná litografie 15/100
v 46 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2019
barevná litografie 24/100
v 45,5 ✕ š 64,5 cm
barevná litografie 69/110
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PN M. Rittstein 2014
barevná litografie 74/101
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: PD R. Franta 2017
barevná litografie 88/100
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Soumar Jan 2020
barevná litografie 18/109
v 32,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 2018
barevná litografie 3/120
v 66 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2020
barevná litografie 2/100
v 62 ✕ š 46 cm
barevná litografie
v 34,5 ✕ š 49 cm
Signatura: UD 2009 Načeradský
barevná litografie 6/109
v 32 ✕ š 47,5 cm
akryl, sprej
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu K. Kintera 2003-23
olej, lepenka
v 70 ✕ š 45 cm
Signatura: PD monogram V. U. 2005
originální černobílá fotografie 4/7
v 34,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: na rubu razítko Eva Medková – Kosáková
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 80 cm
Signatura: LD 162/2020 Anderle, na rubu 162/2020 monogram J. A.
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
bibliofilie, originální stojan
v 38 ✕ š 27 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
reliéf, asambláž, hliníkový plech, plátno, dřevo 2/10
v 45 ✕ š 60 cm
Signatura: UD Kolíbal 1963
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, zlato, karton
v 120 ✕ š 100 cm
Signatura: UD Vajce
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž
v 98 ✕ š 79 cm
Signatura: LD Jan Brázda MM
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevný pastel, karton
v 75 ✕ š 56 cm
Signatura: na rubu K. Malich 2010. VIII
Vyvolávací cena: | 310 000 Kč |
6× barevná serigrafie (12/40, 30/40, 30/50, 30/40, 30/50, 13/50)
75 × 56 / 30 × 23,5 cm
Signatura: 6× na rubu K. Malich (2007, 2008)
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
asambláž, koláž, kresba
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Kolíbal 2012
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
v 160 ✕ š 210 cm
Signatura: na rubu Helene Appel 2007
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
pálená hlína
v 43 cm
Signatura: zezadu na plintě Róna 04