v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD V Komárek
barevný lept 22/50
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Havlíček 74
barevný lept 22/120
v 18,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD E Bednářová 79
v 26,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Škarohllíd 80
v 23 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1968
olej, malířská lepenka
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: PD 1963 F. Hořava
6 x lept 53/80
17 x 13,5 / 10 x 7,5 cm
Signatura: 6 x PD M. Blabolilová
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný, D Em. Ranný
ofset 58/90
v 50 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora, 1978
ofset 27/70
v 45 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora, 1979
razítka, kresba tužkou
v 45 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Juraj Meliš 77
v 43,5 ✕ š 61 cm
Signatura: PD Juraj Meliš 79
barevné otisky razítek
49,5 x 35,5 cm (list)
Signatura: na rubu I. kalný 80
lept, strukturální grafika
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: na rubu Ivan Chatrný 71
tisk
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: na rubu Julius Koller 1978
tisk
v 17 ✕ š 5 cm
Signatura: na rubu Julius Koller 1968
olej, sololit
v 32 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD Jan Jílek 61
kombinovaná technika, alchymáž, froasáž
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram LN 29. 8. 73
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD H. Storchová 71
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl 1971
strukturální grafika, autorský tisk
v 23 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Rudolf Zörner 1970
barevná serigrafie
v 41,5 ✕ š 36 cm
Signatura: UD Liesler 66
originální černobílá fotografie
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: autorské razítko foto Ladislav Sitenský na rubu
serigrafie, zkušební tisk
v 47,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD R. Rehfeldt 76