reliéf, akryl, epoxid, barva
v 203 ✕ š 135,5 cm
Signatura: na rubu Rudolf Sikora 68, na blindrámu Rudolf Sikora / 1968
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
olej, plátno
v 99 ✕ š 94 cm
Signatura: UD Boštík, na rubu na blindrámu Václav Boštík
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, akryl, plexisklo
2 ks 40 × 40 cm
Signatura: 2 × na rubu Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, plátno
v 140 ✕ š 110 cm
Signatura: PD Pražák 75
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kresba kuličkovým perem, karton
v 43,5 ✕ š 31 cm
Signatura: na rubu Kolíbal 70
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná kresba kuličkovým perem, karton na kartonu
v 30,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Kolíbal, na rubu Stanislav Kolíbal 1968
provaz, barva, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 76. / 1. VI. 76
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akryl, deska
v 58 ✕ š 58 cm
Signatura: na rubu T. Rajlich 73
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 71 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec 1980
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevná serigrafie 46/125
v 67,5 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD G. Alviani 1980
Cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: PD 1963 F. Hořava
v 23 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1968
v 26,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Škarohllíd 80
barevný lept 22/120
v 18,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD E Bednářová 79
barevný lept 22/50
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Havlíček 74
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD V Komárek
akvarel, karton
v 34,5 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu 25. VI. 72 a autorské razítko
litografie 155/200
v 33 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jícha 73
dřevoryt, linoryt
21 x 14,5 / 17 x 12,5 cm
Signatura: UD L. Rusek 1970, UD L. J. Kašpar
barevná litografie, autorský tisk
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko 80
v 31,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD monogram L. K. 97, na rubu 1997 Ludvík Kundera
barevný ofset 19/50
v 35 ✕ š 47 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
linoryt, akvarel
v 58,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD V. Jarcovják, LD 1960
kombinovaná grafická technika
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: PU D. Chatrný