v 18 ✕ š 28,5 cm
Signatura: UD Merta 79
2 x zinkografie
14 x 9 / 9 x 13 cm
Signatura: 2 x PD Jiránek
3 x linoryt (5/15), 1 x barevný grafický list 5/170
20 x 20 / 25,5 x 19,5 cm
Signatura: 3 x D Švalbach 60
kresba tužkou, pastelka
v 62 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PU leden 1977 – Ladislav Novák
koláž, karton
v 16 ✕ š 16 cm
koláž, karton
v 15,5 ✕ š 15,5 cm
olej, plátno
v 92 ✕ š 73 cm
Signatura: PN VHejna 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 78 cm
Signatura: na rubu Foltýn B 1968
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
lept 9/10
v 50 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 1968
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
barevná litografie
v 47 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 66
v 39 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Balcar 65
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera
v 40 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Valter 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, sololit
v 131 ✕ š 162 cm
Signatura: PD Fr. Ronovský 70-93
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
v 130 ✕ š 230 cm
Signatura: PD K. Souček 72
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
strukturální grafika
v 18,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Vladimír Boudník 1960 – XI.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
strukturální grafika
v 16,5 ✕ š 22 cm
Signatura: UD Vladimír Boudník 1960
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 99 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Balcar 64
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
v 85,5 ✕ š 60 cm
Signatura: LD Bělocvětov 66
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
v 39 ✕ š 47 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1963–64
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, písky, textil, plátno
v 42 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Málek 1962, na rubu Málek 1962 / Málek I–II 1962
dřevěný reliéf, asambláž
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1967
lept, barevná akvatinta 61/75
v 58,7 ✕ š 92,7 cm
Signatura: PD Miró
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
koláž, alchymáž
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: PD monogram LN 7. 8. 74
objekt, plexi-sklo, barva 3/25
v 58,5 ✕ š 25 ✕ h 25 cm
Signatura: nahoře Vasarely 62