kombinovaná technika - mrazovka, karton
88 x 62 cm
Signatura: PD Janošek 65
akvarel, karton
34,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Tomek, PN 1.XII.68
režrot, strukturální grafika IV.
60 x 47 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 1965
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, lité laky, karton
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1973-1975
55 x 40 cm
Signatura: na rubu M. Knížák 73-5