34 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram JV
kresba tužkou, pastelky, karton
95 x 118 cm (výřez)
Signatura: PD M. Ressel 1974
emailová barva, olej, bronz, plátno
70 x 60 cm
Signatura: na rubu Robert Piesen 1974