barevná litografie 93/100
v 52,5 ✕ š 69 cm
Signatura: LD Singer 09
barevná litografie 4/100
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Singer, PD 2009
barevná litografie 27/100
v 62,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2019
barevná litografie 11/100
v 48 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2018
barevná litografie 60/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Singer 09
barevná litografie 8/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD Singer 2009
barevná litografie 14/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Singer 2009
barevná litografie 59/100
v 28 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2011
barevná litografie 67/100
v 56 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
olej, plátno
v 58 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu Michal Tomek 2016
barevná litografie 105/200
v 33 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 19
barevná litografie 34/100
v 59 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2020
barevná litografie 90/100
v 47 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2020
barevná litografie 57/100
v 64,5 ✕ š 46 cm
barevná litografie 74/100
v 56,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Xénia Hoffmeisterová
barevná litografie 45/100
v 59 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Soumar Jan 2020
barevná litografie 65/100
v 69,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Konvička 19
barevná litografie 61/100
v 69,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Konvička 19
barevná litografie 109/117
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 2018
barevná litografie 40/90
v 32 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Jiří Sllíva
barevná litografie 33/80
v 41,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 32/75
v 43 ✕ š 53 cm
Signatura: PD 2020 Michal Rapant
barevná litografie 18/60
v 38 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Tóth 2019
barevná litografie 31/90
v 21 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Jiří Slíva