papírotisk, autorský tisk
v 31 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Boška 02
kombinovaná technika, koláž, pastel
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Pad 2014
barevný ofset
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie 30/50
v 40,5 ✕ š 34 cm
Signatura: UD Anežka Hošková 2014
barevná serigrafie 61/100
v 65 ✕ š 45 cm
Signatura: UD Jakub Hošek 2010
akryl, olej, plátno
v 195 ✕ š 145 cm
Signatura: na rubu Julius Reichel 2018
barevná litografie 43/100
v 12,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2019
barevná litografie 64/100
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UN Singer 09
barevná litografie 54/150
v 19 ✕ š 30 cm
lept, kolorovaný 66/100
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD A. Antonová 09
barevná litografie 38/200
v 19,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD A Born, na rubu A Born
barevná litografie
v 38 ✕ š 54 cm
Signatura: UD Načeradský 2009
barevná litografie 99/100
v 48,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD J. Válová 09
barevná litografie 10/100
v 49 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Xénia Hoffmeisterová
barevná litografie 42/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 32/50
v 76 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2018
barevná litografie 38/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
litografie, autorský tisk
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Tomáš Císařovský 2019
litografie 16/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 16/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 18/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 14/30
v 30 ✕ š 42 cm
barevná litografie 29/100
v 48 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2018
barevná litografie 23/100
v 47 ✕ š 64 cm