barevná litografie 33/100
v 52,5 ✕ š 69 cm
Signatura: LD Singer 09
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Kokolia 2000
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 012
v 25 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Jitka Štenclová 2016
kombinovaná technika, akvarel, tužka
v 22 ✕ š 19 cm
Signatura: LN F. Hodonský
v 29,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UD Načeradský 2006
2 x suchá jehla 22/50
15,5 x 9 / 13,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Eva Kubínová, Lhotský
barevná serigrafie
v 29,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Sýkora
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec. 2002
kresba tužkou, oboustranná
v 10 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
kresba tuší, akvarel
v 10,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD F. Hodonský
olej, sololit
v 80 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Kroča 23. 10. 020
olej, sololit
v 61 ✕ š 35 cm
Signatura: UD 020 Kroča
barevná litografie 45/90
v 45 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Micl 11
barevná litografie 23/100
v 50,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Lukáš MIffek 2012
barevná litografie 84/100
v 39,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Micl 12
barevná litografie 81/100
v 56 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 2013
barevný monotyp
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Patrik Hábl 2016
mědirytina 17/25
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: D Jan Vičar 15
zlacený olověný reliéf
v 35,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: na rubu raznicí O Zoubek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
plastika, cement, kov, barva
v 176 cm
Signatura: na plintě O Zoubek
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
bronzová plastika
v 32,5 cm
Signatura: LD Gabriel 2007-8
akryl, karton na sololitu
v 69 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Z. Sion 2004, na rubu na štítku Zbyšek Sion / 2004
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
bronzová plastika
v 72 cm
Signatura: UD Gabriel 2004/II
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |