kombinovaná technika, akryl, plátno
v 55 ✕ š 55 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
lept, pastel 1/1
v 9 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD O Kulhánek 2011
tisk
v 15 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Marta Tabery
barevná litografie
v 16 ✕ š 7 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie 37/100
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: UD J Kavan 2005
olej, plátno
v 100 ✕ š 150 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 11, na rubu Miroslav Štolfa 2011
akryl. plátno
v 115 ✕ š 155 cm
Signatura: PD J. Spěváček 2010, na rubu Jan Spěváček
akryl, sololit
v 90 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 2007, na rubu Miroslav Štolfa 2007
barevná litografie 70/100
v 36,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Jerie 2012
barevná litografie 35/40
v 38 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Pastrňák 2012
barevná litografie 74/100
v 28,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
barevná litografie 45/100
v 43,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
kombinovaná technika, překližka
v 105 ✕ š 177 cm
Signatura: na rubu monogram DK 009
lept, pastel 1/1
v 28,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Jiří Kolář
koláž
v 45 ✕ š 85 cm
Signatura: PD Švankmajer J. 2009
koláž, kresba fixem
v 4 ✕ š 43 cm
v 177 ✕ š 105 cm
Signatura: na rubu monogram DK 2009
olej, plátno
v 85 ✕ š 110 cm
Signatura: UD Filandr 2000
olej, plátno
v 85 ✕ š 110 cm
Signatura: UD Filandr 07
olej, deska
v 52 ✕ š 72 cm
Signatura: PD Kurt G. 2000, na rubu Kurt G. 2000
olej, překližka
v 61,5 ✕ š 79,5 cm
Signatura: na rubu Kurt Gebauer 2001 H.
akvarel, tužka, papír
v 75 ✕ š 56 cm
Signatura: UD Kolíbal 06
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |