barevná serigrafie
36 x 35,5 cm
Signatura: PD V. Janoušková
litografie
40 x 26 cm
Signatura: PD Junek
barevná litografie
53,5 x 26 cm
Signatura: PD A. Klimo
48 x 34 cm
Signatura: UD Zd. Kučera
24 x 18 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 74
28,5 x 28 cm
Signatura: UD A Brunovský 1976
kresba tužkou, koláž, skládaný papír
31 x 45 cm
Signatura: PD D. Chatrný 79
39 x tisk, plakát výstavy
34 x 25 / plakát 96 x 66 cm
Signatura: neznačeno
33 x 19,5 cm
Signatura: PD Daniela Havlíčková
pastel, tužka, fix, karton
72 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
frotáž, barevný pastel
24,5 x 32,5 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný 79
pastel, carton
23 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Pú 72