2004
kombinovaná technika, olej, lepenka
44 x 34 cm
Signatura: D 2004 Načeradský
2009 / 2010
akryl, plátno
60 x 50 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Mudroch 09
kombinovaná technika, akryl, plátno
63 x 108 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 2001
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |