37 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Hella Guth 53, na rubu Hella Guth
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: LD Endre Nemes 58
olej, lepenka
37 x 55 cm
Signatura: PN Mertlík 43
akvarel, ruční papír kašírovaný na plátně
66 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, tempera, karton
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
100 x 66 cm
Signatura: LD Samo 46