12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
9 x litografie
4,5 x 14 / 18,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
litografie 4/40
27 x 15 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ 56 v tisku
linoryt č. 3.
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD VBoudník 4. VI. 50, PU Bou 1950 VI 1+4 v tisku
suchá jehla 9/30
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 45, monogram E. F. v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |