12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
reliéfní tisk
38 x 53,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
grafický list
22 x 16 cm
Signatura: PD Kratina
grafický list
12 x 9 cm
Signatura: PD D Štormová 67
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, UD monogram EF v tisku
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 2/10
53 x 74 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1986
kombinovaná grafická technika 7/70
63 x 91,5 cm
Signatura: UD Anderle 76
lept 2/50
23,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 70
tisk
60 x 55 cm
Signatura: uprotřed Havrilla 17. 10. 1987
barevný ofset, autorský tisk, karton
79 x 63,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 58
9 x litografie
4,5 x 14 / 18,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
15 x 7,5 cm
Signatura: PD 1970 N. Synec
lept, akvatinta
18 x 10,5 cm
Signatura: UD Sukdolák
13,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Severová, LD 1970
15 x 13 cm
Signatura: UD L. J. Kašpar, PD monogram K v tisku
19 x 15 cm
Signatura: PD K. Hruška
rytina
14,5 x 9 cm
Signatura: UD Holler
litografie 4/40
27 x 15 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ 56 v tisku
barevná serigrafie
38 x 30 cm
Signatura: PD Eduard Halberštát
barevný ofset
48 x 33,5 cm
Signatura: PD Daniel Fischer
barevná litografie
31 x 40 cm
Signatura: PD Sendlerová Eva
27,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd
36,5 x 25 cm
Signatura: PD M. Kern