v 33 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš, Vondrouš 1951 v tisku
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 1943 v tisku
litografie
v 30 ✕ š 23 cm
Signatura: PD J Vodrážka, monogram V45 v tisku
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Vodrážka, LD monogram V 51.
barevná litografie
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD FKetzek 43
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD FKetzek 43
v 8,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD S. Hofmanová 52, monogram SK v tisku
v 5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD S. Hofmanová 53
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A. Macková
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: UD 48 Albich, LD Al v tisku
různé techniky
8,5 x 6,5 / 13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno, PD B. Štěpán, UD D. Chatrný, LD monogram EO 57, na rubu pozůstalostní razítko
monotyp
v 22,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD F. Bič 1949, Bič 49 v tisku
v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD V. Zykmund, 46
v 8,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
9 x litografie
4,5 x 14 / 18,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
6 x barevná litografie
21,5 x 16,5 / 26,5 x 20,5 cm
Signatura: 6 x PD F Ketzek 43
v 17 ✕ š 30 cm
Signatura: UD Tichý 57
barevná litografie
v 35 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. Obrovský 44
2 x litografie
19,5 x 14 / 7 x 4,5 cm
Signatura: 1 x UD monogram ŠM 58 v tisku (zrcadlově)
kombinovaná grafická technika, monotyp
v 24,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Kolínská 1959
litografie
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M. Švabinský
barevný linoryt 22/22
v 13,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Krizek 58
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Čepelák, LD Čepelák 1955 v tisku