lept 20/50
v 8,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Vladimír Boudník 1955 XI 8.
22 x barevný dřevoryt
v 31,5 ✕ š 21,5 cm
lept / suchá jehla
4 x 6 / 7,5 x 5,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 58 / PD monogram V. Z. v tisku
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
2 x kombinovaná grafická technika, novinový papír
20,5 x 32 / 12 x 20,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram DP 60
v 25,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD monogram F-B - 1941 v tisku
litografie 4/12
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, 57 Jánuš Kubíček v tisku
v 23 ✕ š 31 cm
Signatura: PD nečitelná, nečitelná 42 v tisku
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
1951
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 9/30
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 45, monogram E. F. v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |