kombinovaná technika, olej, plátno
v 93 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu na blilndrámu Piesen 1959
olej, plátno
v 45 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Liesler 40
olej, plátno
v 41 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Jiroudek 44
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD B. Hollstadler 50
olej, lepenka
v 71 ✕ š 100 cm
Signatura: LD J. Havránek 1943
olej, plátno
v 82 ✕ š 96 cm
Signatura: PD Jánuš Kuíček 48, na rubu Jánuš Kubíček
olej, plátno
v 43 ✕ š 53 cm
Signatura: LU Tichý 43
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tempera, karton
v 56,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 35 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LN V. Zykmund, 58
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
v 18 ✕ š 22 cm
Signatura: LD F. Gross 47, na rubu F. Gross 1947
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
v 45 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Liesler 40
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 82 cm
Signatura: PD Lacina
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
v 93 ✕ š 73 cm
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: PN P. Kotík 43
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
v 48,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PU Liesler 48, LD Liesler
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
v 72,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: LD G. Musatov 1940
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: PD K. Holan 49
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 45 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Sýkora 52, na rubu na blindrámu Zdeněk Sýkora
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
v 71 ✕ š 55 cm
Signatura: LN 11. XII. 58, na rubu Málek XII. 1958
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
v 39 ✕ š 37 cm
Signatura: LD Vlast Rada 47
olej, překližka
v 26 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD K. Müller 44, na rubu Karel Müller
olej, plátno
v 60 ✕ š 73 cm
Signatura: LD Endre Nemes 58
olej, plátno
v 49 ✕ š 55 cm
Signatura: PN Fremund 51, na rubu Fremund 51
tempera, plátno
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD Nativi, na rubu G. Nativí Firenze 1948