olej, plátno
v 54 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LN Jan Bauch 1955, na rubu Jan Bauch
olej, lepenka
v 29 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD nečitelná 1945
olej, plátno
v 37 ✕ š 45 cm
Signatura: PD F. Turek 49, na rubu F. Turek / 1949
olej, plátno
v 100 ✕ š 66 cm
Signatura: LD Samo 46
olej, karton
v 45,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Foltýn 1942-43
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 52 ✕ š 38 cm
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, karton
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Balžíček, na rubu Oldřich Blažíček / 1944
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 22 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jambor 58
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
v 29,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Jambor 1949
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, kvaš, karton
v 27 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Marešová 1952
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kvaš
v 13,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD R Hanych
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
olej, sololit
v 90 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD 1950 / Jan Slavíček