olej, lepenka
v 85 ✕ š 71 cm
Signatura: PD monogram AP
olej, plátno
v 77 ✕ š 97,5 cm
Signatura: LD F. Engelmüller 1915
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno, oboustranný obraz
v 67,5 ✕ š 93 cm
Signatura: LN V. Rada 1914
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 73 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1914
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 53 ✕ š 65 cm
Signatura: PD ABílek 14
olej, pískové pasty, lepenka
v 48 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD A. Procházka
Vyvolávací cena: | 6 100 000 Kč |
olej, lepenka
v 85 ✕ š 71 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
v 25 ✕ š 31 cm
Signatura: na rubu na štítku Jan Autengruber
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD K. Holan, na rubu na blindrámu Karel Holan 1920
olej, plátno
v 39,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Kaván
olej, lepenka
v 22 ✕ š 32,5 cm
Signatura: LD Aug. Satra 1902
olej, lepenka
v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: LD nečitelná 1920
kolem 1916-1917
olej, karton
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD monogram JP
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, překližka
v 119 ✕ š 94 cm
Signatura: LD Kaván, PD Kaván / 1919
olej, plátno
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Kars 13
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm
olej, lepenka
v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: LD nečitelná 1920
olej, lepenka
v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: PD nečitelná 1920
olej, plátno
v 95 ✕ š 110 cm
Signatura: PD F. Šimon 1903
olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
olej, plátno
v 88 ✕ š 78,5 cm
Signatura: LD Gustav Böhm / 1916
akvarel
v 40 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 16.