kresba tužkou, pastel
v 19,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PU monogram FŠ 09 29/V.
kresba tužkou, běloba, papír na lepence
v 46 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Láďa Novák, autorské razítko, PN 18/3 ???
kresba tužkou, papír na lepence
v 40 ✕ š 28 cm
Signatura: PD 18/5 901, autorské razítko
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: LD 16./III. 16. Franta Koudelka
akvarel, karton
v 17,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: LD monogram VŠ 19
oboustranná kresba tužkou
v 28,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
tužka, pastel, lepenka
v 38 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD Láďa Novák, PD 10/5 902, monogram a autorské razítko
kresba tužkou, uhel
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: LD autorské razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
akvarel, karton
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD monogram VŠ 16
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akvarel, pastel, papír
v 28 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD Baden 23. 12. 1915 A. Frolka
kresba tuší, papír na kartonu
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD monogram P. K. 20
kresba tužkou, papír na kartonu
v 13,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram P. K. 1916
v 11,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD P. Kotík 1918
akvarel, tužka
v 20 ✕ š 27 cm
Signatura: PD monogram VŠ 19
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, lepenka
v 32 ✕ š 21 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš Prague 1915
v 34 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram AP
kresba tužkou, akvarel
v 27,5 ✕ š 41,5 cm
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 9 cm
Signatura: PD K. Němec
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 9 cm
Signatura: LD K. Němec