olej, lepenka
v 32 ✕ š 45 cm
Signatura: PD G. Macoun 1914
olej, malířská lepenka
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram JN, PD Paris 24. VII 1909
olej, lepenka
v 22,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 12
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
v 48 ✕ š 58 cm
Signatura: PD J. Ullmann 1912
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 94 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 1904
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD J. Ullman 1904
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, papír
v 25,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram AB 13
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel
v 22 ✕ š 27 cm
Signatura: PD ABílek Paris 13
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
v 45,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LN P. Kotík 1915
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akvarel
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD monogram OZ (GZ) 21/2 00
akvarel, karton
v 48,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD A. Frolka 1905
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 23 cm
Signatura: LD A. Slavíček
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 23 cm
Signatura: LD A. Slavíček
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, překližka
v 119 ✕ š 94 cm
Signatura: LD Kaván, PD Kaván / 1919
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 54 cm
kresba tuší, akvarel
v 36,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD A. Justitz 1919
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
v 49,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Szobotka
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 44,5 ✕ š 54,5 cm
Signatura: LD A Bílek 1914
olej, plátno
v 74 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1920.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
akvarel
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
pastel, uhel, karton
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Kremlička 1908
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akvarel, ruční papír
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Bílek 1915
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, karton
v 24 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
1914
olej, plátno (oboustranný obraz)
97 x 73 cm
Signatura: sign. LN V. Rada 1914
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |