olej, karton
v 25 ✕ š 33 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu 1918 / Ota Bubeníček
kombinovaná technika, sololit
v 30 ✕ š 33 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 82, na rubu M. Šnajdr / 1982
olej, plátno, lepenka
v 28,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Lev 24.
olej, plátno
v 55 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Rotrekl 56
barevné křídy
v 35 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
akryl, plátno
v 30 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Bob 2023, na rubu Bob Hochman a 2 x autorské razítko
akryl, plátno
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD Bob 2023, na rubu Bob Hochman a autorské razítko
akryl, plátno
v 30 ✕ š 24 cm
akryl, plátno
v 20 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Bob, na rubu Bob Hochman a autorské razítko
olej, karton
v 41 ✕ š 52 cm
Signatura: LD Kaván
v 25 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Panuška -
olej, lepenka
v 49 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček, na rubu Ant. Hudeček
kombinovaná technika, sololit
v 27 ✕ š 22,5 cm
Signatura: na rubu M. Šnajdr 81
v 35 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1989, na Vilém Plocek
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
akryl, sololit
v 26 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD monogram D., na rubu monogram D. 92 - 5.
olej, plátno
v 45,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD F Jiroudek
olej, plátno
v 75 ✕ š 107 cm
Signatura: PD V. Trafil 49
v 64,5 ✕ š 49 cm
olej, plátno
v 80 ✕ š 110 cm
Signatura: PD M. Šťastná
olej, plátno
v 92 ✕ š 100 cm
Signatura: PD P. Forman (nečitelná datace)
olej, deska
v 75 ✕ š 115 cm
Signatura: na rubu Musil
olej, malířská lepenka
v 54,5 ✕ š 84 cm
Signatura: PD nečitelná