bibliofilie, 15 x linoryt, akvarel 21/200
v 33,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na frontispisu Josef Čapek
4 x kolorovaná litografie 31/200
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 5 x L. Jiřincová
v 33,5 ✕ š 25,5 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
bibliofilie, originální stojan
v 38 ✕ š 27 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
bibliofilie, 1× suchá jehla 11/15, reprodukce grafických listů 159/250
v 38,5 ✕ š 30 ✕ h 10,5 cm
Signatura: všechny reprodukce v tisku